Моделі

Renault показала інтер’єр свого нового кросовера

Renault продовжує розкривати подробиці про свій абсолютно новий кросовер Austral, який займе місце Kadjar у поточному модельному ряду бренду в Європі. Цього разу французи показали зображення, що дає уявлення про інтер’єр автомобіля.

Головною визначною пам’яткою салону стане віртуальна панель приладів, яка візуально інтегрована з 24,3-дюймовим сенсорним екраном інформаційно-розважального комплексу. Обидва дисплеї утворюють L-подібну цифрову кабіну, орієнтовану на водія.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У Renault підкреслюють, що нова мультимедійна система з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом OpenR Link дозволяє управляти до 90% усіх функцій автомобіля “в один-два кліки”. Комплекс підтримує протоколи Android Auto та Apple CarPlay, а також Google Maps та Google Search.

Крім того, французи відзначають, що Renault Austral, назва якого походить від латинського слова australis (у перекладі – “південний”), матиме дуже зручні ніші та кишені для предметів загальним обсягом 30 літрів.

Раніше стало відомо, що в основі кросовера лежить нова платформа CMF у її версії CD3. Технічно Renault Austral буде максимально уніфіковано з Nissan Qashqai третього покоління. У гаму увійдуть бензиново-електричні агрегати з 1,3-літровим двигуном, що працюють у режимі «м’якого гібриду». Коробки передач – механічна та варіаторна.

Back to top button