Світ

Renault Group та Geely Holding об’єдналися

Renault Group та Zhejiang Geely Holding підписали угоду про співпрацю у Південній Кореї. Передбачається, що з 2024 року два партнери створять нову лінію з виробництва автомобілів.

Нові автомобілі будуть призначені як для південнокорейського ринку, так і для експорту. У новому об’єднанні братиме участь французький концерн зі своїми виробничими потужностями Renault-Samsung Motors у Пусані, а Geely увійде до цього союзу з платформою Compact Modular Architecture (CMA), розробленою у Швеції спільно з Volvo.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Ця архітектура вже лежить в основі серії Volvo 40, кількох моделей Geely, електромобіля Polestar 2 та автомобілів Lynk&Co. Китайська сторона також візьме участь у спільному підприємстві із силовими агрегатами, які будуть як із двигунами внутрішнього згоряння, так і з гібридними установками.

Крім виробництва, Renault візьме на себе проектування та обслуговування клієнтів, а також надасть деякі сучасні технології, які перевищують очікування південнокорейського ринку.

У Renault додають, що співпраця з Geely є частиною стратегії Renolution та спрямована на розвиток бізнесу Renault-Samsung Motors. Базування автомобілів у Пусані полегшить їхнє транспортування до Сполучених Штатів, де хоче з’явитися бренд Lynk & Co.

Back to top button