Світ

Renault Group обмежить швидкість на позначці 180 км/год

Першим автоматичний «нашийник» отримає Megane-E – так реношники називають серійне втілення концепту Megane eVision (на фото). З 2022 швидкість також буде обмежена на інших (неназваних) моделях від марок Renault і Dacia.

Група Renault на щорічних зборах акціонерів визначила не тільки свою головну мету, а й екологічну і соціальну стратегію. Та грунтується на трьох стовпах: перехід до «вуглецевої нейтральності», безпеки клієнтів на дорогах і співробітників на робочих місцях, збільшенні числа жінок в штаті.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

До 2025 року на частку електромобілів буде припадати 65% продажів групи в Європі. До 2030-го частка EV в ЄС зросте до 90%, до 2040-го – до 100%. У всьому світі повна електрифікація Renault настане в 2050-му. Скорочення «вуглецевого сліду» на 30% відбудеться за рахунок мудрих закупівель шести компонентів: сталі, алюмінію, полімерів, електроніки, шин і стекол. Нові батареї Renault 5 (2025) зменшать «слід» на 20%. Викиди підприємств уріжуть на 50% завдяки інвестиціям в 20 млн євро. Переробкою та утилізацією займуться Re-Factory.

Renault Group обмежить швидкість на позначці 180 км/год

«Ми розглядаємо нашу екологічну і соціальну відповідальність як одну з глав Ренолюціі. Розроблений спільними зусиллями план буде повністю інтегрований в нашу діяльність. Він допоможе реалізувати стратегію трансформації і досягти поставленої мети », – заявив Лука де Мео.

Підвищення дорожньої безпеки засноване на двох ключових аспектах – запобігання нещасним випадкам та наданні допомоги аварійним службам. Виділено три напрямки діяльності: Detect (виявлення загроз датчиками), Guide (інформування водіїв про потенційні ризики), Act (активні системи запобігання зіткнень).

Renault Group обмежить швидкість на позначці 180 км/год

Передбачені полегшений доступ пожежників до автомобілю в разі аварії (Fire-fighter access) і ідентифікація моделі по QR-коду з видачею «рятувальних листів» а-ля Euro Rescue (Rescue Code). Сюди ж включений обмежувач максимальної швидкості на позначці 180 км/год (як у Volvo), який буде впроваджуватися з 2022 року. Якби він торкнувся Ладу зараз, «постраждали» б тільки седани Granta (184 км/год), Vesta (182) і Vesta Sport (193).

Зобов’язання перед співробітниками групи з безпеки – це «прагнення до нуля нещасних випадків на виробництві», програма Health for all ( «Здоров’я для всіх») і дві профілактичні кампанії з охорони здоров’я з акцентом на рак у жінок і серцево-судинні у чоловіків.

Група Renault, за її словами, зараз має найбільшу частку жінок в колективі (в порівнянні з іншими автовиробниками) – 25%. Просування жінок на ключові посади всередині групи повинно привести до збільшення їх частки до 30% (2030), 35% (2035) і 50% (2050). Гендерний розрив у оплаті праці вже близький до нуля, але досягне його в усьому світі до 2025-го. Тоді ж встановиться правильний гендерний баланс між учнями і стажистів

Back to top button