Читацький зал

Рекомендовані ціни на електромобілі Hummer EV зросли на 6250 доларів

Найдоступніший пікап з двома електродвигунами тепер коштує $84 650, але чекати на нього доведеться майже два роки

Корпорація General Motors довго утримувалася від підвищення цін на електромобілі, тоді як конкуренти переписували цінники регулярно, особливо Tesla. Цього тижня найбільший автовиробник США підняв ціни на сімейство Hummer EV на 6 тис. 250 доларів для всього асортименту електромобілів. Найдоступніший пікап із двома електродвигунами тепер коштує 84 тис. 650 доларів, але чекати на нього доведеться майже два роки.

До осені можна буде отримати Hummer EV 3X з трьома електродвигунами, але з сьогоднішнього ранку він коштує 104 650 доларів замість колишніх 98 400 доларів. По факту, для реальних покупців це мало що змінить, оскільки дебютний тираж Hummer EV Edition 1 все одно розпродано, а вільні машини на вторинному ринку нерідко пропонуються за подвійною ціною. Необхідність підвищити офіційні роздрібні ціни на 6 тис. 250 доларів виробник пояснив зростанням витрат на комплектуючі, технологічні операції та логістику.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Тим, хто свої заявки на Hummer EV подав до 18 червня, а таких набралося 77 500 людей, компанія GM вже пропонує задуматися про індивідуалізацію машин. За доплату будуть пропонуватися нові кольори кузова, позашляховий пакет і модернізована тягова батарея, яка дозволить розігнати багатотонну махину до 100 км/год приблизно за три секунди. Остання опція покупцям дебютної версії Edition 1 діставалася безкоштовно.

Цінова політика GM щодо електромобілів рухається різноспрямовано. Якщо Cadillac Lyriq за межами обмеженої дебютної партії з травня пропонується за збільшеною на $3000 ціною, то “старожив” Chevrolet Bolt EV після зміни модельного року подешевшав з 32 тис. 495 до 26 тис. 595 доларів. Очевидно, компанія намагається позбавитися електромобілів на застарілій платформі, які заплямували свою репутацію скандалом з дефектними батареями LG Energy Solution, що змусили провести повний відгук всіх випущених з 2017 року екземплярів.

Back to top button