НовиниСвітТехнології

Регулюючі органи перевіряють заяви Tesla про можливість безпілотного водіння

Департамент транспортних засобів Каліфорнії вивчає питання про те, чи вводить Tesla в оману споживачів, заявляючи про свою технологію «повністю автономного водіння», повідомляє LA Times.

У Каліфорнії заборонено рекламувати автомобілі для продажу або оренди в якості автономних, якщо транспортний засіб не відповідає законодавчому та нормативному визначенню автономного транспортного засобу, пояснили у відомстві.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Технологія Tesla FSD, яку клієнти компанії можуть додати в свої автомобілі за 10 000 доларів, дає автомобілю можливість змінювати смугу руху, регулювати швидкість і виконувати деякі інші маневри без допомоги водія.

Регулюючі органи перевіряють заяви Tesla про можливість безпілотного водіння

Full Self-Driving (FSD)

Однак це не робить автомобіль повністю автономним, відповідно до загальноприйнятих інженерних стандартів.

Tesla відмовилася коментувати ситуацію.

У той же час компанія, і, зокрема, її генеральний директор Ілон Маск, неодноразово давали амбітні обіцянки щодо можливостей FSD, рекламуючи заявлені переваги безпеки.

Протягом багатьох років Tesla піддавалася ретельній перевірці функцій допомоги водієві. Але регулюючі органи і законодавці продовжують пильно стежити за тим, як Tesla дозволила невеликій групі водіїв протестувати бета-версію своїх нових функцій FSD.

В останні тижні бета-версія програмного забезпечення опинилася в центрі кількох фатальних збоїв і гучних порушень правил дорожнього руху, що і викликало нові питання у законодавців.

Back to top button