Новини

Реєстрації завезених вживаних легкових авто наздоганяють нові

За даними асоціації «Укравтопром», в липні первинний ринок легкових автомобілів становить 11 тис. 640 шт. Це вдвічі більше ніж в липні 2016 року і, незважаючи на спад реєстрацій нових авто, майже на 1% більше результату минулого місяця. Таке зростання обумовлене високою ринковою часткою автомобілів, що були в експлуатації – якщо торішнього липня вона становила 4%, то зараз – 45 відсотків.

Кількість первинних реєстрацій б/в автомобілів у липні перевищила 5-тисячну позначку і дорівнює 5215 шт., що в 23 рази більше ніж рік тому і на 11% більше червневого показника.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Першу позицію серед імпортного секонд-хенду повернула собі Renault з результатом 973 шт., змістивши на другий рядок рейтингу лідера червня – марку Volkswagen, 917 автомобілів якої було поставлено на український облік в минулому місяці. Третє місце стабільно займає Skoda – 632 шт., а четверте – Opel, отримавши 418 українських реєстраційних документів. Автомобілі Nissan в кількості 289 шт. п’ятий місяць поспіль замикають п’ятірку лідерів.

У всіх перерахованих марок, крім Nissan, первинні реєстрації вживаних автомобілів значно перевищують результати нових авто, причому, автомобілі, що експлуатуються в Україні на іноземній реєстрації, в статистиці не відображаються.


Back to top button