Новини

Реакції влади на скорочення в General Motors

Рішення компанії General Motors тимчасово припинити роботу відразу п’яти заводів, а відповідно і скоротити робочу силу на 15 відсотків і припинити Північноамериканське виробництво шести різних моделей викликало обурення з обох боків американо-канадського кордону.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Прем’єр-міністр Канади першим висловився з цього приводу в твіттері: “Працівники GM були частиною душі компанії впродовж декількох років, і нам потрібно зробити все можливе, щоб допомогти сім’ям, яких торкнулося це горе, встати на ноги.” Трюдо переговорив з директором GM в неділю і висловив глибоке розчарування після закриття заводу в місті Ошава в провінції Онтаріо.

Трамп відповів не так стримано, він був дуже розчарований таким рішенням, про це він написав у своєму твіттері: “Дуже розчарований General Motors і їх генеральним директором Мері Барра від закриття заводів в Огайо, Мічигані і Меріленді. Нічого не закривається в Мексиці і Китаї. США врятували General Motors і це вдячність, яку ми отримуємо! Зараз розглядаємо питання про скорочення всіх субсидій GM”.

Трамп продовжував погрожувати скоротити субсидії для автоконцерну, в тому числі і для електромобілів. Якщо таке трапиться, це може обернутися катастрофою для компанії, оскільки вона планує ввести принаймні 20 нових електромобілів до 2023 року.

Back to top button