Новини

Рада отримала підписаний Президентом Закон, який спрощує автоімпорт

Президент України підписав прийнятий Верховною Радою ще в лютому закон про скасування перевірки відповідності транспортних засобів екологічним нормам при їх ввезенні в Україну.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Прийняті зміни до Закону України “Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів” скасовують вимогу до імпортерів надавати сертифікат підтвердження відповідності екологічним стандартам під час пропуску транспортних засобів на митну територію України. Після вступу Закону в силу такий сертифікат потрібно буде надати при митному оформленні для вільного обігу.

На сьогодні, перевірка відповідності транспортних засобів екологічним нормам здійснюється двічі: митницями ДФС під час митного оформлення та територіальними органами з надання сервісних послуг МВС при проведенні державної реєстрації.

Крім того, нова редакція Закону звільняє від необхідності відповідати екологічним стандартам автомобілі швидкої медичної допомоги, спецавтомобілі та пересувні медклініки, які ввозяться в Україну як гуманітарна допомога.

Back to top button