Новини

PSA б’є рекорди продажів, поки конкуренти борються з викидами

PSA Group заявила, що світові продажі виросли на 6,8 відсотка до рекордних 3,88 мільйона автомобілів і мікроавтобусів в 2018 році, незважаючи на триваючий спад виробника Peugeot в Китаї, який був компенсований покупкою Opel. Зростання проблем з викидами у європейських конкурентів також зіграло свою роль.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

PSA зафіксувала 31-процентне збільшення продажів в своєму регіоні, де частка ринку за рік підскочила на 3,8 пункту до 17,1 відсотка після того, як введення з 1 вересня більш жорстких нових тестів на викиди змусило конкурентів призупинити роботу ключових моделей.

Поки Volkswagen, Renault та інші компанії зіткнулися з невідповідностями з новими стандартами всесвітнього узгодженого випробування транспортних засобів малої вантажопідйомності (WLTP), PSA своєчасно пройшла сертифікацію своїх транспортних засобів.

Група в повній мірі скористалася новим етапом впровадження стандарту WLTP, щоб отримати конкурентну перевагу, йдеться в повідомленні PSA.

За винятком бізнесу Opel-Vauxhall, придбаного у General Motors в 2017 році, продажі PSA в Європі виросли на 5 відсотків – випередивши слабке зростання ринку – але впали на 12 відсотків в світі до 2,84 мільйона євро.

У Китаї, де PSA щосили намагається повернути назад стійкий спад продажів, групові поставки впали на 32 відсотки до 262 583 автомобілів в 2018 році.

Джерело: marketscreener.com

Back to top button