Світ

Примарний гонщик: поліцейський відеореєстратор зняв палаючий фургон

Це не кадри з фільму Роя Томаса. Це звичайні будні офіцера з Арканзасу.

Автомобіль, що горить – завжди жахливе, проте вельми ефектне видовище. А наш сьогоднішній відеоролик – апофеоз того і іншого. На службовий відеореєстратор офіцера поліції з невеликого містечка Фейетвілл, штат Арканзас, потрапив палаючий фургон з причепом. І так – якраз в момент прибуття правоохоронця на місце події, автомобіль «знявся» з ручника і стрімко покотився вниз по вулиці, ледь не збивши чоловіка котрий спостерігав за пожежею.

Без серйозних наслідків (зрозуміло, не рахуючи повністю знищеного вогнем фургона) обійшлося лише завдяки щасливому випадку: на шляху проходження палаючого «безпілотника» не виявилося ні людей, ні будівель. До того ж доблесну офіцер Харріс поодинці орудував вогнегасником аж до приїзду пожежних розрахунків. З огляду на вітряну погоду і розлітаються в усі сторони палаючі фрагменти машини, переоцінити дії поліцейського важко.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

За повідомленням пожежного департаменту міста Фейетвілл, попередньою причиною загоряння фургона став перегрів каталітичного нейтралізатора (до цього, в свою чергу, могли привести несправності в системах живлення і запалювання). Мораль? Акуратно стежте за технічним станом свого автомобіля і ще уважніше, ніж раніше, дивіться по сторонам при проїзді перехресть навіть при русі по головній. А то хіба мало що.

Back to top button