Новини

Виробництво легкових автомобілів в Казахстані демонструє зростання протягом трьох місяців

За підсумками серпня 2016 року в Казахстані було вироблено 1954 легкових автомобілі, що в 4 рази перевершило аналогічний значення минулого року (488 шт.). Таким чином, обсяг випуску легкових автомобілів в республіці демонструє безперервне зростання протягом трьох місяців (з червня). Крім того, якщо порівнювати серпневий показник з липневим, то він вище на 57,8%, повідомляє прес-служба Союзу підприємств автомобільної галузі Казахстану «КазАвтоПром». Всього ж за вісім місяців в Казахстані було випущено 6175 легкових автомобілів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Як повідомив ЗМІ голова правління Союзу «КазАвтоПром» Олег Алфьоров, відновлення галузі відбувається на тлі продовження ринкового спаду. «За підсумками серпня темпи скорочення автомобільного ринку сповільнилися до 45%, але привабливі цінові пропозиції і унікальні умови кредитування дозволили казахстанським автозаводам значно посилити позиції. Так, з початку року понад чверть покупців нових автомобілів віддали перевагу моделям локального складання, а в серпні їх частка досягла рекордних 35%», – зазначив пан Алфьоров.

Також вагомий внесок у відновлення галузі вносить і держпрограма пільгових автокредитів: в Казахстані за підсумками 16 місяців її дії (з травня 2015 року) 40% покупців автомобілів локального складання скористалися позиками за номінальною ставкою 4%.

Джерело: autostat.ru


Back to top button