Новини

Виробництво легкових автомобілів в Казахстані демонструє зростання протягом трьох місяців

За підсумками серпня 2016 року в Казахстані було вироблено 1954 легкових автомобілі, що в 4 рази перевершило аналогічний значення минулого року (488 шт.). Таким чином, обсяг випуску легкових автомобілів в республіці демонструє безперервне зростання протягом трьох місяців (з червня). Крім того, якщо порівнювати серпневий показник з липневим, то він вище на 57,8%, повідомляє прес-служба Союзу підприємств автомобільної галузі Казахстану «КазАвтоПром». Всього ж за вісім місяців в Казахстані було випущено 6175 легкових автомобілів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Як повідомив ЗМІ голова правління Союзу «КазАвтоПром» Олег Алфьоров, відновлення галузі відбувається на тлі продовження ринкового спаду. «За підсумками серпня темпи скорочення автомобільного ринку сповільнилися до 45%, але привабливі цінові пропозиції і унікальні умови кредитування дозволили казахстанським автозаводам значно посилити позиції. Так, з початку року понад чверть покупців нових автомобілів віддали перевагу моделям локального складання, а в серпні їх частка досягла рекордних 35%», – зазначив пан Алфьоров.

Також вагомий внесок у відновлення галузі вносить і держпрограма пільгових автокредитів: в Казахстані за підсумками 16 місяців її дії (з травня 2015 року) 40% покупців автомобілів локального складання скористалися позиками за номінальною ставкою 4%.

Джерело: autostat.ru

Back to top button