Новини

Виробництво автомобілів в Казахстані зростає

За перший квартал в Казахстані вироблено вдвічі більше автомобілів, ніж за аналогічний період минулого року. Частка казахстанських машин на ринку збільшилася до 45 відсотків, передає Today.kz з посиланням на прес-службу Асоціації казахстанського автобізнесу (АКАБ).

Ринок відновлюється, обсяги виробництва наблизилися до результатів 2015 року.
За підсумками першого кварталу вироблено 6857 транспортних засобів. Більшість з них – 6494 – легкові авто, а також 177 вантажівок, 44 автобуси, 113 причепів і напівпричепів та 29 одиниць іншої спеціалізованої техніки.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

“За попередніми даними АКАБ, найбільше зростання виробництва показав Костанайський завод “СариаркаАвтоПром”: +408 відсотків до результатів минулого року, за три місяці тут було вироблено 2108 легкових, вантажних автомобілів і автобусів”, – відзначили в асоціації.

На підприємстві “Азія Авто” в Усть-Каменогорську зібрано 4411 автомобілів. У Кокшетау “КАМАЗ Інжиніринг” випустив 121 вантажівку, алматинский Hyundai Trans Auto виробив 44 одиниці техніки, семейський Daewoo Bus закрив перший квартал з результатом 15 одиниць.

“Збут автомобілів казахстанської збірки за підсумками трьох місяців досяг 5406 одиниць (включаючи експорт), що на 109 відсотків більше, ніж в січні-березні минулого року. Ринкова частка локального автопрому зросла до рекордних 45,8 відсотка”, – повідомили в АКАБ.


Back to top button