Новини

Виробництво автомобілів на нових джерелах енергії стає стратегічною галуззю в Китаї

На Загальнокитайських зборах народних представників його учасники закликали державу забезпечити більш ясну політику в області виробництва електромобілів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Китай активно розвиває індустрію виробництва автомобілів на так званих нових джерелах енергії (new energy vehicles, NEV) не тільки для того, щоб позбутися смогу в перенаселених містах, але і в якості стратегічної галузі, яка допоможе розширити глобальну присутність на світовому ринку, повідомляє Reuters .

У пропозиціях, поданих цього року на Загальнокитайських зборах народних представників, галузеві діячі відзначили, що все ще є фактори на рівні місцевих органів влади, які не сприяють розвитку сектора NEV або створенню справедливого, конкурентного ринку. Місцеві органи влади використовують субсидії для захисту своїх власних фірм, а не для стимулювання сектора в цілому, а також коректують технологічні стандарти, щоб виключити конкурентів.

У 2017 році китайський автопром виробив 794 000 одиниць NEV і продав 777 000 таких авто, що більш ніж на 50% перевищило показник попереднього року. Загальний обсяг володіння автомобілями на нових джерелах енергії в КНР досяг 1,8 млн штук, що становить більше половини від світового парку таких автотранспортних засобів.

Back to top button