Моделі

Прогноз: Tesla Model Y стане найпродаванішим автомобілем у 2022 році

Продажі гібридних та повністю електричних автомобілів, ймовірно, зростуть до 10 мільйонів цього року. Прогноз складений агентством BloombergNEF, експерти якого очікують, що Tesla Model Y стане електромобілем, що найбільше продається, до кінця 2022 року.

На думку аналітиків, якщо заводи Tesla у Берліні та Техасі почнуть серійне виробництво Tesla Model Y, то цього року американський бренд зможе запропонувати покупцям понад 800 тисяч одиниць електричних позашляховиків. Не виключено, що електричний позашляховик взагалі стане автомобілем у світі.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У своєму прогнозі BloombergNEF вказує, що в 2020 році було продано 3,2 млн автомобілів з електрифікованими силовими установками, а в 2021 їх кількість подвоїться до 6,6 млн. Це означає, що до кінця поточного року продажі гібридів і електромобілів можуть перевищити 10 млн, близько 75% з яких будуть повністю електричними.

Китай залишається найбільшим ринком для електромобілів, за ним йдуть Європа та Північна Америка. Розвиток зарядної інфраструктури продовжується, і до кінця року очікується збільшення кількості зарядних станцій у світі з 1,8 до 2,7 млн ​​одиниць. Виробництво акумуляторів також збільшиться, але плани можуть змінитися через брак сировини і зростання цін на акумуляторні матеріали.

Back to top button