Новини

Проект Bloodhound SSC шукає інвесторів для спроби встановлення світового рекорду швидкості

Іен Уорхерст планує зібрати близько 8 мільйонів фунтів стерлінгів, щоб зробити ще одну спробу встановлення світового рекорду швидкості.

В кінці минулого року Bloodhound SSC зробив «пробний» заїзд в Південній Африці, показавши швидкість в 1010 км/год. Тепер Іену Уорхерсту необхідно зібрати ще 8 мільйонів фунтів на повторну спробу встановлення рекорду швидкості по землі. Повідомляється, що пандемія дала проекту необхідну паузу для вивчення ситуації та підготовку до нового заїзду.

Проект Bloodhound SSC шукає інвесторів для спроби встановлення світового рекорду швидкості

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Потенційним спонсорам пропонується інвестувати в проект потрібну суму в обмін на партнерство. Також, компаніям виділять місця на самому автомобілі для їх наклейок, а також права на трансляцію заїзду в ЗМІ і рекламу під час заїзду. Необхідну суму потрібно зібрати в першому кварталі 2021 року, аби сам заїзд відбувся в 2022 році.

Нагадаємо, в даний час рекорд швидкості по землі належить автомобілю Thrust SSC. Він становить приблизно 1 230 км/год, що трохи перевищує швидкість звуку. Рекордний заїзд відбувся в далекому 1997 році.


Back to top button