Новини

Продовжено термін проведення антисубсидиційного розслідування щодо імпорту легкових автомобілів з РФ

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі опублікувала рішення, згідно якого продовжено термін проведення антисубсидиційного розслідування щодо імпорту в Україну легкових автомобілів походженням з Російської Федерації до 14 місяців.

Нагадаємо, у вересні 2014 року Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі України почала дане розслідування, ініційоване Асоціацією автовиробників України “Укравтопром”, а також на основі звіту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України про результати проведення антисубсидиційної процедури імпорту в Україну легкових автомобілів з Росії.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Підставою звернення автовиробників до Мінекономрозвитку стало неринкове формування роздрібних цін на імпорт авто з РФ, чим було створено додатковий тиск на продукцію вітчизняного автопрому. Російські виробники легкових авто на протязі довгого часу користувалися і продовжують користуватися широким спектром заходів державної підтримки, які є неприпустимими для країн, що входять до СОТ.

Після майже річного антисубсидиційного розслідування МЕРТ передав матеріали про хід його проведення Міжвідомчої комісії, яка 3 вересня прийняла рішення продовжити його термін ще на 60 днів.

Back to top button