Продажі південнокорейських автомобілів знизилися в жовтні

Виробництво і експорт автомобілів Південною Кореєю впали в жовтні в порівнянні з попереднім роком, тоді як іноземні автовиробники збільшили свою частку на місцевому ринку, повідомили в міністерстві торгівлі, промисловості та енергетики Республіки Корея.

За даними міністерства, всього 364 680 транспортних засобів було випущено в Південній Кореї минулого місяця, що на 14,3 відсотка менше, ніж у жовтні минулого року. На загальний обсяг випуску вплинули часткові страйки працівників Kia Motors, другого за величиною автовиробника країни, і той факт, що корейський підрозділ американської компанії General Motors зняв свій бренд Chevrolet з європейського ринку.

Жовтневі продажі усередині країни корейських автомобілів впали на 1,5 відсотка до 138 683 одиниць, в основному за рахунок сильної діяльності іноземних брендів. Продажі імпортних автомобілів в Південній Кореї підскочили на 26,8 відсотка до 17 949 одиниць.

Іноземні бренди становили 15,3 відсотка на автомобільному ринку Південної Кореї та 66,3 відсотка з них виготовлені автовиробниками Німеччини.