НовиниСвіт

Продажі Rolls-Royce досягли рекордних показників у 2021 році

Виробник розкішних автомобілів Rolls-Royce, підрозділ німецької BMW, заявив у понеділок, що його продажі зросли на 49% до рекордного рівня в 2021 році, незважаючи на глобальну пандемію коронавірусу, оскільки попит на розкішні автомобілі у всьому світі різко зріс.

В онлайн-презентації генеральний директор Rolls-Royce Торстен Мюллер-Отвос повідомив, що автовиробник продав 5586 автомобілів клієнтам у більш ніж 50 країнах, що є найбільшим показником за його 117-річну історію. Він також зазначив, що продажі досягли рекордних показників у більшості регіонів, включаючи Китай та Америку.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Продажі автомобілів преміум-класу та розкішних автомобілів зростали ширше на ключових світових ринках, таких як Китай та США, оскільки обмеження на поїздки, пов’язані з пандемією, призвели до того, що заможні споживачі отримали більше наявного доходу.

Мюллер-Отвос повідомив, що британський завод автовиробника у Гудвуді працював майже на максимальній потужності, а його книги замовлень вже заповнені за третій квартал 2022 року.

“Якщо ви замовите Rolls-Royce сьогодні, ви отримаєте його приблизно через рік”, – сказав він.

Rolls-Royce взяли на себе зобов’язання повністю перейти на електромобілі до 2030 року.

Source
Reuters
Back to top button