Світ

Продажі Mercedes-Benz в третьому кварталі впали на 30,5%

Продажі Mercedes-Benz, автомобільного підрозділу німецького концерну Daimler AG, в третьому кварталі скоротилися на 30,5% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року через глобальний дефіцит напівпровідникових компонентів, йдеться в повідомленні компанії.

Всього в світі виробник автомобілів класу «люкс» в липні-вересні реалізував 434,784 тис. машин. Продажі істотно скоротилися у всіх регіонах світу. В Європі вони впали на 38,2% і склали 144,564 тис. автомобілів. В Азіатсько-Тихоокеанському регіоні реалізація знизилася на 26,8%, до 210,99 тис. машин. У Північній Америці було продано на 19,6% менше – всього 65,781 тис. одиниць. «Ситуація з постачанням напівпровідникових компонентів залишається волатильною. Очікується, що дефіцит продовжить впливати на виробництво і продаж в майбутніх кварталах», – наголошується в повідомленні.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Всього з січня по вересень компанія реалізувала 1,618 млн автомобілів, що на 3% більше минулорічного рівня.

Минулого тижня стало відомо, що акціонери Daimler схвалили план поділу концерну і виділення підрозділу з виробництва вантажівок Daimler Truck в окрему компанію з окремим лістингом на біржі. Частина, що залишилася компанії буде перейменована в Mercedes-Benz Group AG з лютого 2022 року.

Back to top button