Світ

Продажі люксових імпортних автомобілів в Південній Кореї побили рекорд

Продажі дорогих імпортних автомобілів в Південній Кореї несподівано виросли за період з січня по вересень 2020 року, повідомляє агентство Рьонхап з посиланням на статистичні дані. При цьому істотного впливу пандемія коронавируса на цей сегмент автомобілів не зробила.

Згідно зі звітом Корейської асоціації автомобільних імпортерів і дистриб’юторів (KAIDA), а також даними Корейської асоціації автомобільних виробників (KAMA), сумарні продажі імпортних машин, вартість яких перевищує 100 млн вон, впритул наблизилися до позначки в 31 тис. одиниць за період з січня по вересень 2020 року, що вже на 64% більше ніж за весь 2019 рік, коли продажі дорогих іномарок склали всього 18 857 автомобілів. Цей показник став найвищим з тих пір, як асоціація почала збирати відповідні дані в 2003 році. Причому і поріг в 30 тис. реалізованих транспортних засобів також перевищено вперше.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Продажі автомобілів вартістю 150 млн вон і дорожче склали 8 150 одиниць за звітний період 2020 року, збільшившись на 34,3% в річному численні. Але рекордним виявився зростання продажів бюджетних машин, вартість яких варіюється від 40 до 50 млн вон – зростання склало 52%, що в кількісному вираженні становить 31 871 одиниць. За даними міністерства торгівлі, імпортні автомобілі складають близько 17,5% південнокорейського автомобільного ринку.


Back to top button