Моделі

Продажі Haval Jolion почалися в Білорусі, Казахстані та Україні. Названі ціни

Haval Jolion вже можна купити в Білорусі, Казахстані та Україні. Кросовери з'явилися у дилерів бренду.

Українським споживачам пропонують Jolion китайської зборки. Оснащується машина турбованим двигуном 1.5 потужністю 143 к.с. в парі з «механікою» або «роботом» 7DCT. З шести комплектацій в чотирьох пропонується передній привід, в двох – повний. Спочатку Jolion оцінили мінімум в 496 132 гривні. Тепер же він коштує від 517 244 гривні. Повнопривідні версії на етапі попереднього замовлення пропонували за 638 638 гривень. Зараз такі віддадуть за 659 750 гривень.

Відзначимо, що в Україні споживачі можуть замовити додатково ряд опцій, включаючи більш ошатну решітку радіатора. Вона обійдеться бажаючим в 1 320 гривень.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Що стосується Білорусі, то сюди Haval Jolion постачають з Росії. Офіційно продажу в республіці вже стартували. Машини з’явилися у дилерів, їх можна протестувати. Але по факту, якщо судити по онлайн-вітрині дистриб’ютора, поки можна залишити попереднє замовлення тільки на версію Premium з переднім приводом і «роботом». Вона коштує 55 800 білоруських рублів. Решта ціни в прайс-листі навіть не прописали.

Відзначимо, що кросовери Haval Jolion можна купити не тільки в Росії, Білорусі, Казахстані та Україні, але також в Молдові та Азербайджані.

Back to top button