Світ

Продажі електромобілів перевершать звичайні авто на п’ять років раніше

Такий висновок був зроблений на підставі продажів електромобілів в Європі, Азії та США

Продажі електричного транспорту на ключових ринках Європи, Азії та в США перевершать продажі автомобілів з традиційними силовими агрегатами на п’ять років раніше, ніж очікувалося, впевнені в ey.com.

Згідно з останніми дослідженнями, вже в 2028 році на ринку Європи будуть домінувати електромобілі. У Китаї досягнуть цього в 2033-м, а в США така тенденція очікується тільки до 2036 році.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Більш того, повідомляється, що світовим лідером з продажу електротранспорту стане Європа, але триватиме це до 2031 року, після чого ініціативу підхопить Китай, який буде утримувати першість в цьому питанні до 2050-го.

Цікаво, що до 2045 року, за оцінками експертів, продажі «зеленого» транспорту в світі складуть 99% від загального. Після цього стає дуже цікавим питання – які країни будуть входити в залишений один відсоток, і який транспорт буде входити в це число.

Зрозуміло, що ці показники недосяжні без грамотної державної підтримки, яка організована для виробників подібного роду транспорту якщо не повсюдно, то в більшості розвинених країн. Крім іншого ця підтримка повинна поширюватися не стільки на покупку електрокарів, скільки на формування необхідної інфраструктури.

Крім того, в Європі, а якщо конкретніше, то у Франції, Німеччині, Іспанії, Італії та Австрії, підтримка при покупці електротранспорту є частиною програми боротьби з COVID-19.

Back to top button