Новини

Продажі електромобілів в Китаї ростуть

Незважаючи на те, що на найбільшому автомобільному ринку в світі спостерігається падіння загального продажу автотранспортних засобів протягом семи місяців поспіль, ринок електромобілів продовжує зростати.

Загальні продажі легкових автомобілів впали майже на 18 відсотків до 2,02 мільйона одиниць в місяць, згідно з даними Китайської асоціації автовиробників.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

При цьому поставки пасажирських транспортних засобів з новою енергією, які включають в себе чисті акумулятори, гібриди зі змінними модулями і автомобілі на паливних елементах, виросли більш ніж удвічі до 85 000 одиниць в січні. Цьому сприяв ажіотаж перед майбутнім в 2020 році скороченням субсидій для нульовий і низьких викидів.

Незважаючи на те, що Китай вирішив поступово відмовитися від стимулів для тих, хто купує автомобілі з новою енергією, уряд ще не оприлюднив новий план субсидій на 2019 рік, який дозволив би скоротити знижки. В даний час покупці можуть отримати від центрального уряду і місцевих органів влади 75 000 юанів (11 130 дол. США) за чисто електричний седан e5 виробництва BYD Co., що пропонує пробіг в 450 кілометрів (280 миль) за одну зарядку. Це заощадить клієнту третину вартості.

Обмеження на володіння автомобілями в деяких мегаполісах, таких як Пекін і Шанхай для полегшення заторів і забруднення, також відіграють важливу роль у поліпшенні продажів електромобілів.


Back to top button