Новини

Продажі електромобілів зростають майже в усіх країнах ЄС

Продажі електромобілів у Європейському Союзі продовжують зростати. Статистика ACEA (Асоціації європейських виробників автомобілів) за перший квартал 2016 показує, що зростання спостерігається фактично по всьому ЄС.

Загальні поставки електромобілів та плагін-гібридів для ЄС, Норвегії та Швейцарії склали близько 48 тисяч, що на 28,8% більше, ніж торік. А якщо врахувати також авто на паливних елементах – то продажі склали 52690 тисяч.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

В цілому було 3,9 млн. реєстрацій нових автомобілів, а отже, частка ринку пасажирських електромобілів зараз складає 1,23% (порівняно з менш ніж 0,7% у США). Статистика показує, що під’єднувані гібриди наразі зростають швидше: їхні продажі збільшилися на 44,6% до 23,9 тис., в той час як продажі електромобілів збільшилася на 18% до 23,7 тис.

Найбільшим ринком для всіх електричних автомобілів продовжує залишатися Норвегія – 6,4 тис. реєстрацій, але її продажі впали на 10,8%. На другому місці – Франція, 6 тис. реєстрацій, зростання 107,4%.

Найбільше під’єднуваних гібридів було продано у Великобританії, завдяки моделі Mitsubishi Outlander PHEV – він усього має 7,031 реєстрацій. Друге місце дісталося Норвегії з 4,501 продажів.

За матеріалами: ecotown.com.ua

Back to top button