НовиниСвіт

Продажі автомобілів в Китаї впали майже на 13% через нестачу напівпровідників

Продажі автомобілів в Китаї впали на 12,4% в червні в порівнянні з торішніми показниками, оскільки глобальний дефіцит напівпровідників вдарив по виробництву автомобілів на найбільшому ринку планети.

Автовиробникам по всьому світу довелося коригувати виробничий процес через брак напівпровідників, викликаний наслідками коронавірусу.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

За даними Китайської асоціації автовиробників (CAAM), в червні загальний обсяг продажів склав 2,02 млн автомобілів. У період з січня по червень в країні було продано 12,89 млн автомобілів, що на 25,6% більше, ніж роком раніше.

Чень Шихуа, чиновник CAAM, заявив ЗМІ, що глобальний дефіцит поставок автомобільних чіпів сильно вдарив по виробництву минулого місяця, але, з огляду на загальне відновлення економіки, CAAM як і раніше помірно позитивно ставиться до перспектив внутрішнього автомобільного ринку.

Продажі транспортних засобів на альтернативних джерелах енергії (NEVs), включаючи електромобілі, бензиново-електричні гібриди і автомобілі на водневих паливних елементах, зберегли сильний імпульс, підскочивши на 139,3% до 256 тис. одиниць, проданих в минулому місяці.

Виробники, такі як Nio Inc, Xpeng Inc, і BYD розширюють виробничі потужності в Китаї, отримуючи урядову підтримку на тлі політики просування екологічних транспортних засобів для скорочення забруднення навколишнього середовища.

Очікується, що в найближчі п’ять років щорічні продажі NEV в Китаї зростуть більш ніж на 40%, повідомив CAAM минулого місяця.

Source
finversia.ru
Back to top button