НовиниСвіт

Продажі автомобілів в Китаї в грудні зросли на 6,4%, підйом відзначається дев’ятий місяць поспіль

Продажі автомобілів в КНР в грудні 2020 року збільшилися на 6,4% в порівнянні з тим же місяцем роком раніше і склали 2,83 млн, свідчать дані Китайської асоціації автовиробників (CAAM).

Ринок продовжує відновлюватися після кризи, викликаної пандемією коронавірусу. Зростання продажів відзначено за підсумками дев’ятого місяця поспіль, хоча його темпи і сповільнилися в порівнянні з листопадом, коли реалізація автомобілів в країні виросла на 12,6% в річному вираженні.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

За даними CAAM, за 2020 рік в цілому продажі машин в КНР зменшилися на 1,9% відносно попереднього року, до 25,3 млн, зниження зафіксовано третій рік поспіль.

Продажі пасажирських автомобілів скоротилися на 6% за підсумками року, тоді як продажі комерційних транспортних засобів, на частку яких припадає близько чверті всього ринку, підскочили на 19%.

Реалізація машин, що працюють на нових джерелах енергії (NEV), в 2020 році збільшилася на 11%, до 1,37 млн одиниць, йдеться в звіті CAAM.

Згідно з прогнозом CAAM, продажі автомобілів в Китаї в 2021 році збільшаться приблизно на 4%, до 26,3 млн, при цьому реалізація машин на нових джерелах енергії буде зростати значно швидше, ніж ринок в цілому.

Продажі NEV, як очікується, підскочать на 40% – до 1,8 млн автомобілів.

Source
finmarket.ru
Back to top button