Новини

Продажі автомобілів в Японії скоротилися майже на 8%, але виробництво зросло

Продажі автомобілів в Японії в листопаді 2015 року зменшилися в річному вирахуванні на 7,6% до 314,05 тис. штук, вантажівок – на 2,3% до 73,82 тис. штук, автобусів – на 20,4% до 949 штук. Такі дані сьогодні наводить Асоціація автовиробників країни.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

При цьому виробництво автомобілів в Японії минулого місяця зросло на 8,3% до 669,40 тис. штук, а з урахуванням вантажівок і автобусів – збільшилося на 6% до 788,34 тис. штук, що стало першим зафіксованим зростанням за 17 місяців, повідомляє RNS.

Раніше сьогодні стало відомо, що промислове виробництво в Японії, яке демонструвало слабке зростання за попередні 3 місяці, за підсумками листопада 2015 року зменшилося на 1% до жовтня поточного року.

Роздрібні продажі в Японії скоротилися з жовтня на 2,5%. Причиною зниження показників аналітики називають уповільнення економічного зростання в Китаї, що відбилося на японському експорті, доходах домогосподарств і заробітній платі. Разом з тим, ослаблення в листопаді ієни дозволило японським компаніям зберегти прибуток.

Back to top button