НовиниСвіт

Проблеми Model Y опустили Tesla на дно рейтингу надійності

Consumer Reports (щомісячний журнал некомерційної організації «Consumers Union», що публікує огляди і порівняльні тести споживчих товарів і послуг в США, які базуються на відгуках користувачів і результатах тестувань, що проводяться у 50 лабораторіях) присвоїли позашляховику Tesla Model Y оцінку «не рекомендується» через серйозні проблеми з надійністю, в результаті чого бренд опинився в самому низу галузевого рейтингу надійності.

У компанії Ілона Маска розраховують, що Model Y, новітня модель автовиробника, виробництво якої стартувало на початку цього року, стане найбільш популярним автомобілем Tesla. Електромобіль отримав хороші оцінки від співробітників Consumer Reports під час тест-драйвів на початку року. Але рейтинг надійності базується на опитуванні реальних власників, які повідомили про серйозні проблеми.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

«Автомобіль може бути прекрасним для водіння, і в ньому є всі необхідні вам функції, – сказав Джейк Фішер, старший директор з тестування автомобілів в Consumer Reports, – але все це не матиме для вас великого значення, якщо вам доведеться постійно звертатися на СТО .

Проблеми з Model Y варіювалися від зміщених панелей кузова до неякісної фарби.

Фішер відзначив, що у нових автомобілів часто виникають проблеми з надійністю, але проблеми Tesla надзвичайно серйозні.

«Є деякі базові речі, які вони не розуміють, і це розчаровує», – сказав він. «Сумно, що панелі кузова часом підігнані так, що неможливо навіть закрити задню кришку багажника. На жаль, і у лакофарбового покриття багато проблем».

Розкішний седан Tesla Model S також впав до рівня надійності «нижче середнього» і більше не рекомендується Consumer Reports. Модель X зберегла свій попередній рейтинг «не рекомендується» через все ще невирішені технічні проблеми.

Тільки седан Tesla Model 3, який в даний час є бестселером компанії, отримав рекомендований рейтинг від Consumer Reports.

Проблеми з Model Y знизили загальний рейтинг Tesla на дві позиції, яка зайняла друге місце знизу серед 26 автомобільних брендів. Зараз Tesla випереджає тільки Lincoln від Форда.

При цьому, зазначають у виданні, клієнти Tesla залишаються неймовірно лояльними до бренду, незважаючи на проблеми, підняті в опитуванні.

Source
CNN

Back to top button