Президент України взяв участь в офіційному відкритті заводу Fujikura

Президент України Петро Порошенко відвідав Львівську область і взяв участь в офіційному відкритті заводу японської компанії Fujikura.

Новий завод спеціалізується на виробництві високоякісної автопроводки для Volkswagen. За тиждень підприємство виробляє до мільйона штук кабелів.

Зараз на заводі створено понад півтисячі робочих місць, кількість яких буде збільшуватися з ростом програми виробництва.

“Я повинен переконати раду директорів, що ми повинні вкладати гроші і робити інвестиції саме в Україні. Незважаючи на те, що Україна веде війну, захищаючи свій суверенітет, свою незалежність, ми повинні бути переконані, що це найкраще місце в світі, куди японська компанія “Фуджікура” повинна робити інвестиції. Ви ніде в світі не знайдете такої висококваліфікованої, професійної сили, як в Україні. Після підписання асоціації з ЄС ми можемо на 100% використовувати наш потенціал. Інвестиції “Фуджікури” будуть у Львові і Україні. І 550 робочих місць – це тільки перший етап”, – сказав Порошенко.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що переговори з компанією Фуджікура тривали п’ять років, і компанія прийняла рішення не просто прийти в Україну, а прийти конкретно до Львова. “На сьогоднішній день 550 осіб мають стабільну зарплату, а до середини 2017 року буде працевлаштовано три тисячі чоловік”, – акцентував мер.