Новини

Президент OICA прогнозує збільшення світових автопродажів

Виступаючи перед журналістами з нагоди відкриття Паризького автосалону, Президент OICA (Міжнародна організація автовиробників) Патрік Блейн прокоментував дані першого півріччя в авто індустрії і повідомив про очікування збільшення світового продажів автотранспортних засобів в 2014 році на 2% порівняно з торішнім показником, обсяг яких становитиме 87 мільйонів автомобілів (усіх категорій).

Патрік Блейн сказав, що «Ці дані показують, наскільки велика потреба в автомобілях: навіть коли в деяких країнах продажі і виробництво впали, світова тенденція залишається позитивною. Деякі країни страждають від економічних проблем, такі як Аргентина, Росія, Таїланд, … але в той же час автомобільний ринок Китаю продовжує стрімко рости, в Європі відновлюється і виробництво і ринок».

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

«Зараз, як ніколи, автомобільна індустрія знаходиться на піку впровадження технологій у виробництві автомобілів, що працюють на нових енергоносіях, тим самим збільшуючи їх пропозицію в найближчому майбутньому для зростаючих потреб населення планети», – підкреслив Патрік Блейн.

Для довідки: OICA – всесвітня організація автовиробників, до складу якої входять 38 національних асоціацій по всьому світу, в т.ч. і асоціація автовиробників України “Укравтопром”. Члени OICA представляють світову автоіндустрію, яка рухає економічний прогрес. OICA була заснована в Парижі в 1919, сприяє і захищає інтереси світових автовиробників в ряді питань, особливо що стосуються міжнародної гармонізації в галузі технічного регулювання. OICA є офіційним представником світової автоіндустрії на міжнародному рівні і особливо в ООН.

Back to top button