МоделіСвіт

Представлений перший в світі водневий седан класу люкс

Компанія Hydrogen Motive Company (HMC), яка була заснована французьким гонщиком Олів’є Ломбардом, поставила собі за мету стати лідером Європи в області водневих технологій. А допоможе їй у цьому седан Hopium Machina, який називають 1-м в світі авто класу люкс з силовим агрегатом на паливних елементах.

У дебютному ролику HMC показана четирехдверка з химерною оптикою, вентиляційними гратами спереду і ззаду, роздутими арками коліс і стрімким профілем.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Представлений перший в світі водневий седан класу люкс

За словами Олів’є Ломбарда, Hopium Machina – справжній технологічний прорив. Правда, також можна сказати і про водневому суперкарі Hyperion XP-1.

Інформації про силову установку поки немає, крім віддачі – 500 кінських сил. Запас ходу Hopium Machina – 1000 км. Також були обіцяні сучасні «системи комунікації, безпеки і ергономіки», до того ж інтер’єр з унікальним дизайном.

Представлений перший в світі водневий седан класу люкс

Перший прототип планують подати протягом 2020 го, cерійное виробництво планують розпочати через 6 років. Збірка Hopium Machina буде налагоджена у Франції, а продавати водневий седан хочуть на ринках Китаю, Європи, Японії, Південної Кореї і США.

Back to top button