МоделіСвітові автопрем'єри

Представлений оновлений Jeep Grand Cherokee L з третім рядом сидінь

Він повинен надійти в продаж разом з дворядною версією

Компанія Jeep офіційно представила оновлений Jeep Grand Cherokee з приставкою L. Позашляховик отримав третій ряд сидінь і ряд інноваційних технологій.

Візуально дизайнери постаралися залишитися в рамах звичного дизайну культового позашляховика. Передня частина натхненна зовнішністю моделі Grand Wagoneer і відрізняється більш потужним капотом з ухилом вниз, зменшеними елементами решітки радіатора, що складається з семи вертикальних секцій, і тонкими світлодіодними смужками в горизонтальних фарах.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

З огляду на те, що у моделі з’явився третій ряд сидінь, вона значно перевершує звичайну модифікацію за розмірами. Колісна база досягає 3 091 міліметрів, а загальна довжина – 5 204 міліметрів. Для порівняння колісна база звичайного «чирок» становить 2 915 міліметрів, а загальна довжина – 4 820 міліметрів. Таким чином, трьохрядна модифікація стала майже на півметра довша.

В інтер’єрі зміни набагато значніше, ніж в екстер’єрі – салон «довгої» версії разюче відрізняється від стандартної. Так, з’явилася нова приладова панель, 8,4-дюймовий сенсорний екран мультимедійки або додатковий 10,1-дюймовий. В обробці використовували більш дорогі матеріали: шкіру, дерево і метал. Також в деяких комплектаціях доступні крісла з вентиляцією і регулюванням по 16 параметрам, функцією масажу і пам’яті на п’ять різних профілів.

У моторній гамі традиційно змін практично ніяких. Під капотом встановлений уже знайомий по торішній моделі 3,6-літровий V6 потужністю 290 кінських сил. Також є можливість встановити 5,7-літровий Hemi V8 віддачею 357 кінських сил. У парі з обома двигунами працює одна і та ж восьмиступінчаста автоматична коробка передач. Привід за замовчуванням передній, в якості опції доступний і повний.

Список опцій традиційний для базових комплектацій: це і попередження про зіткнення на високій швидкості з екстреним гальмуванням, виявлення перехрестя, помічник утримання в смузі і так далі. У більш дорогих комплектаціях асистенти вже більш просунуті: покупцям буде доступна система автопілота другого рівня, система нічного бачення, камера з оглядом 360 градусів і система розпізнавання втоми водія.

Поки що Jeep не розкриває вартість трирядного Grand Cherokee. Він повинен з’явитися у дилерів вже в першій половині 2021 року, а його вартість буде трохи вище дворядної версії.

Back to top button