Моделі

Представлений оновлений гібрид Bentley Bentayga

Вседорожник отримав нову зовнішність і колишню силову установку

Компанія Bentley представила оновлений варіант гібридного позашляховика Bentayga. До цього дебютували модифікації з 550-сильним бітурбомотором V8 і «заряджена» версія Speed ​​з 6,0-літровим W12, що видає 635 сил.

Силова установка кросовера залишилася колишньою. Гібридна версія як і раніше оснащується трилітровою бітурбо бензиновою «шісткою», 128-сильним електромотором і батареєю ємністю 17,3 кіловат-години. Сумарна віддача – 450 кінських сил.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Динамічні характеристики оновленого гібрида не уточнюються. Ймовірно, вони теж не зміняться: дорестайлінговий варіант набирав «сотню» за 5,5 секунди, а його максимальна швидкість складала 254 кілометри на годину.

Згідно з даними Американського агентства з охорони навколишнього середовища (EPA), гібридна Bentayga може проїхати на електротязі 29 кілометрів. При цьому його витрата палива в змішаному циклі і на трасі можна порівняти з показниками машини, оснащеної мотором V8.

Оновлення гібридної модифікації (як у випадку з іншими версіями) полягають в основному в доопрацьованому дизайні екстер’єру і салону. У моделі повністю змінилося оформлення передньої і задньої частин кузова, а в салоні найпомітнішими змінами стала нова мультімедійка і цифрова панель приладів.

Back to top button