Моделі

Представлений надпотужний шестиметровий «гіперлімузін» в стилі Rolls-Royce

Всього буде побудовано 10 ексклюзивних моделей

Італійська компанія Aznom офіційно представила розкішний лімузин Palladium. Унікальний шестиметровий автомобіль, виконаний в стилі Rolls-Royce Phantom, отримав 710-сильний двигун і агресивний зовнішній вигляд.

Aznom Palladium є симбіозом розкоші Rolls-Royce Phantom і мощі Ram 1500. Від британського преміум-седана італійський лімузин отримав схожу радіаторну решітку, вузьку передню оптику, а також задні двері, які відкриваються проти ходу руху. Габарити Palladium складає 6890 міліметрів в довжину, а ширина і висота велетенської моделі наблизилися до двох метрів. При цьому маса гіпертрофованого автомобіля – 2650 кілограмів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Інтер’єр «Палладіум» продовжує тему розкоші. Інтер’єр італійського лімузина оздоблений преміальною двокольорового шкірою і натуральним деревом. На центральній панелі інженери розташували 22-дюймовий сенсорний екран мультимедійної системи, а в ніжках заднього двомісного дивана розмістили міні-бар з холодильником. Уздовж всього салону італійці провели регульовану атмосферну підсвітку. Крім того, замість класичного багажника автомобіль обладнаний висувним відділенням для зберігання речей.

Під капотом Aznom Palladium знаходиться 5,7-літровий турбований V8 потужністю 710 кінських сил (950 Нм). Агрегат працює в парі з 8-діапазонним “автоматом” і дозволяє лімузину розганятися до «сотні» за 4,5 секунди. Максимальна швидкість – 210 кілометрів на годину. Привід – підключається повний.

Всього італійський виробник побудує 10 унікальних «гіперлімузінов», кожен з яких буде виконаний відповідно до побажань замовника. Вартість моделі поки не розкривається.

Представлений надпотужний шестиметровий «гіперлімузін» в стилі Rolls-Royce

В середині жовтня італійська компанія Aznom Automotive показала перші зображення інтер’єру Palladium. Шестиметровий «гіперлімузін» отримав чотиримісний салон з незвичайним диваном і охолоджується міні-баром.

Back to top button