Моделі

Представлена ​​оновлена ​​Toyota Camry з ексклюзивними опціями

Японська марка буде продавати в Китаї «Камрі» з цифровою панеллю приладів, недоступною на ринках інших країн

Toyota представила оновлену Camry для китайського ринку. Китайці отримають модель з цифровою панеллю приладів і великим екраном мультимедійної системи з сенсорними кнопками – ці опції не доступні для седана ні в жодній іншій країні.

Китайська версія оновленої Toyota Camry ексклюзивно обзавелася віртуальною приборкою діагоналлю 12,3 дюйма з декількома графічними темами на вибір, а розмір дисплея мультимедійної системи становить 10,1 дюйма проти Дев’ятидюймової у глобальній моделі. Крім того, мультимедіа тепер вміє оновлюватися «по повітрю» і підтримує голосове управління.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Представлена ​​оновлена ​​Toyota Camry з ексклюзивними опціями

В іншому ж набір оснащення аналогічний тому, який запропонований для європейських, японських і американських седанів. Camry отримала розширений пакет електронних асистентів, який включає систему автоматичного гальмування з функцією розпізнавання пішоходів і велосипедистів не тільки попереду, але і на перпендикулярних курсах при повороті. Також китайцям запропонують систему безпеки G-Security, за допомогою якої можна віддалено блокувати запуск двигуна і рульову колонку.

У числі зовнішніх змін – нові бампери, що збільшилися в розмірах, радіаторна решітка, а також інші задні ліхтарі, що відрізняються від тих, які отримала глобальна Camry. Седан можна замовити як в одному кольорі, так і в двокольоровому виконанні з чорним дахом.

Представлена ​​оновлена ​​Toyota Camry з ексклюзивними опціями

На місцевому ринку Toyota Camry пропонується з атмосферним двигуном об’ємом 2,0 літра потужністю 178 кінських сил, який поєднується з варіатором, 209-сильним агрегатом з восьмідіапазонним автоматом, а також з гібридною силовою установкою на базі 2,5-літрового ДВЗ і електромотора, які сумарно видають 178 сил. Остання модифікація доступна з варіатором.

Збірку Toyota Camry для китайського ринку організовують на потужностях спільного підприємства GAC-Toyota, а в продаж модель надійде до кінця лютого.

Back to top button