Новини

Уряд Російської Федерації назвав розмір субсидій на автомобілі в 2017 році

Обсяг адресних програм підтримки попиту на вироблену в Росії автотехніку в 2017 році становитиме 17,4 млрд рублів, говориться в переліку заходів, спрямованих на забезпечення стабільного соціально-економічного розвитку РФ в поточному році. Відповідний документ опридлюднено в п’ятницю на сайті уряду РФ.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

У зазначену суму також включена підтримка продажів Газомоторні техніки, міського громадського електротранспорту, закупівель шкільних автобусів та автомобілів швидкої допомоги. У документі наголошується, що даний захід дозволить реалізувати цього 90720 одиниць автотехніки.

Ще одна програма, затверджена урядом РФ, передбачає субсидії в розмірі 17,5 млрд рублів на компенсацію частини витрат у зв’язку з виробництвом автомобілів. Вона покликана забезпечити додаткове виробництво 250 тис. транспортних засобів і зберегти робочі місця в автопромі і суміжних галузях.

7,4 млрд рублів отримають автомобілебудівні підприємства на відшкодування частини витрат на сплату відсотків за кредитами, отриманими на реалізацію інвестпроектів, а також виплату купонного доходу за облігаціями, випущеними для цих же цілей.

7 млрд рублів отримають кредитні організації на відшкодування випадаючих доходів за кредитами, виданими в 2015-2016 роках фізособам на придбання автомобілів. Очікуваний ефект від заходів – реалізація 270 тис. машин.

Ще 3 млрд рублів кредитні організації отримають на субсидування кредитів, виданих в 2015-2017 роках, що дозволить реалізувати в поточному році додатково 350 тис. одиниць техніки.

Обсяг підтримки лізингових організацій на відшкодування втрат при наданні знижки по сплаті авансового платежу за договорами лізингу автомобілів, укладеними в 2016-2017 роках, складе 10 млрд рублів. Передбачається, що це дозволить реалізувати цього року 41,5 тис. машин.

Загальний обсяг фінансування становитиме 62,3 мільярда рублів.

Джерело: 27r.ru

Back to top button