Новини

Уряд Російської Федерації може додатково виділити 1 млрд рублів на підтримку автопрому

Уряд РФ може додатково виділити в 2015 році Мінпромторгу 1 млрд рублів на субсидії російським автомобілебудівним компаніям на відшкодування частини витрат на сплату відсотків по інвесткредитам. Відповідний проект постанови опублікований на порталі розкриття інформації про підготовку нормативних актів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Правила надання субсидій приводяться у відповідність до положень статті 78 Бюджетного кодексу РФ. Зокрема, вона буде надаватися на підставі договору про надання субсидій, укладеного між організацією та Мінпромторгом.

При цьому частина документів, що раніше направлялися компаніями щоквартально з метою отримання субсидії, пропонується направляти одноразово із заявою про укладення договору про надання субсидій. Таким чином, комплект документів на отримання субсидії, що направляється організаціями щоквартально, буде значно спрощений.

Проект постанови відповідає положенням договору про Євразійський економічний союз, а також положенням інших міжнародних договорів РФ, зазначається в пояснювальній записці до документа.

За матеріалами «АВТОСТАТ»

Back to top button