Новини

Уряд Росії вирішив продовжити програму підтримки попиту на автомобілі ще на півроку

Голова уряду РФ вирішив продовжити програму підтримки попиту на автомобілі на 1 півріччя 2016 року, про це повідомив в ЗМІ міністр промисловості і торгівлі Денис Мантуров.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

За його словами, у продовженні програми візьме участь і російський автопром.

“Це, знову ж таки, і пільговий лізинг, це і пільга автокредитування, і підтримка попиту через програму утилізації та Trade-in”, – сказав глава Мінпромторгу.

Він зазначив, на програму виділено близько 20 млрд рублів. Подальше фінансування, за словами міністра, буде залежати від того, “як складатиметься ринок виробництва”.

Денис Мантуров додав, що підтримка урядом автопрому цього року допомогла скоротити падіння з передбачуваних 50% до приблизно 23-24%. “При ринку в 1,6 млн одиниць автомобілів, які продані цього року, майже 600 тис. автомобілів були в тій чи іншій мірі прософінансовані з боку держави”, – зазначив Мантуров.

Мінпромторг в кризу вирішив стимулювати продажі автомобілів. Міністерство покриває частину витрат автовиробників на модернізацію виробництва, підтримку робочих місць і т.д. Одночасно Мінпромторг проводить програми утилізації, trade-in, пільгового лізингу та пільгового автокредитування. На ці цілі федеральний бюджет в 2015 році виділив 24 млрд рублів.

У середині листопада голова уряду РФ розпорядився забезпечити додаткове завантаження виробничих потужностей підприємств автопрому. У постанові зазначалося, що на компенсацію російським компаніям частини витрат на виробництво колісних транспортних засобів буде направлено 4,8 млрд рублів.

Back to top button