Члени Асоціації

ПрАТ “Чернігівський автозавод”

Чернігівський автозавод заснований в серпні 2003 року, є одним з великих підприємств корпорації «Еталон».

У квітні 2004 року автозавод отримав сертифікат на виробництво автобусів моделі БАЗ 2215 «Дельфін», які успішно заповнили місце на пасажирських маршрутах України замість незручних маршруток типу «Газель» з низьким дахом.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Керівництво підприємства розуміло, що український ринок транспортних засобів розвивається швидко і для того, щоб відповідати його вимогам, необхідно інтенсивно розвивати виробництво автобусів.2005 рік для підприємства став початком переходу на більш високий рівень виробництва: за рік було вироблено 602 автобуса, в тому числі освоєно виробництво нових моделей автобусів сімейства «Еталон». До кінця 2005 року вже щомісяця з конвеєра заводу виходило 95 автобусів.

З метою збільшення обсягів виробництва автобусів керівництвом підприємства спільно з керівництвом корпорації «Еталон» було прийнято рішення про будівництво корпусу автотранспортного виробництва загальною площею 8300м2.

Введені в експлуатацію в березні 2007 року вище зазначені виробничі площі дають можливість виробляти до 300 автобусів на місяць, і вже до кінця 2007 року з конвеєра щомісяця йшло 150-170, міських, приміських, міжміських автобусів, які були затребувані перевізниками України для задоволення потреб населення в перевезеннях.

З 2011 року на Чернігівському автозаводі одночасно з випуском автобусів освоєно виробництво тролейбусів, які являють собою найбільш сучасний зразок міського транспортного засобу: тролейбус оснащений транзисторної системою управління тяговим електродвигуном змінного струму, низькопідлоговий, трехдверний із загальною місткістю на 101 чоловік.

Back to top button