Читацький зал

Пожежа знищила 70 ексклюзивних суперкарів на десятки мільйонів доларів

Жоден автомобіль не вдалося врятувати

В англійському графстві Чешир сталася велика пожежа. В одному з приватних маєтків загорілися кілька будівель, у яких перебували 70 ексклюзивних суперкарів. В результаті спалаху господар маєтку позбувся декількох унікальних автомобілів, в тому числі рідкісної моделі вартістю чотири мільйони доларів.

Повідомлення про спалах надійшло місцевій пожежній бригаді близько 22:00. Прибулі на місце події рятувальники виявили кілька будівель, практично повністю охоплені полум’ям. За словами власника маєтку, всередині знаходилося кілька десятків спортивних автомобілів. Шість екіпажів протягом декількох годин боролися з вогнем. Однак їм так і не вдалося врятувати жодної машини. В результаті пожежі всі суперкари вигоріли дотла.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Пожежа знищила 70 ексклюзивних суперкарів на десятки мільйонів доларів

Виявилося, що всередині будівель знаходилося близько 70 ексклюзивних автомобілів, серед яких вдалося впізнати кілька моделей Ferrari, Lamborghini, Porsche і Jaguar. Головною втратою для господаря моделей став неназваний суперкар, який чоловік оцінив у чотири мільйони доларів.

Очікується, що всі знищені автомобілі, а також точна сума збитку буде встановлена ​​в ході розслідування. Однак уже зараз можна припустити, що власник рідкісної колекції позбувся декількох десятків мільйонів доларів. Що стало причиною такої масштабної пожежі, поки точно невідомо. Як основну версію слідство розглядає варіант навмисного підпалу.

На початку січня в аеропорту Норвегії сталася серйозна пожежа, яка знищила близько 300 автомобілів і пошкодила понад 1500 моделей. Займання почалося днем, а загасити полум’я вдалося лише до ночі.

Back to top button