МоделіНовини

Позашляховик Hummer EV незабаром поповнить сімейство електромобілів

GMC, що належить американському автовиробнику General Motors, через півроку, після презентації свого електричного пікапа, представила повністю електричний позашляховик Hummer EV SUV.

Новинка побудована на тій же платформі, що і пікап Hummer EV.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Позашляховик Hummer EV незабаром поповнить сімейство електромобілів

Як і пікап, позашляховик заряджений знаменитим режимом CrabWalk, який дозволяє транспортному засобу рухатися по діагоналі завдяки спрямованим заднім колесам.

GMC Hummer EV буде живитися від батареї Ultium, спільно розробленої GM/LG Chem, яка забезпечить запас ходу до 482 кілометрів. Десяти хвилин підзарядки вистачить для подолання 160 км шляху.

Силова платформа автомобіля об’єднує три електромотора на передній і задній осях. Сумарна потужність досягає 830 кінських сил, а щоб набрати з місця 100 км/год позашляховику буде потрібно всього 3,5 секунди.

Функція Extract Mode дає можливість за рахунок пневматичної підвіски Adaptive Air Ride Suspension підняти автомобіль на 15 см для подолання важкопрохідних ділянок.

Позашляховик Hummer EV незабаром поповнить сімейство електромобілів

Також буде доступний додатковий пакет Extreme Off-Road, в який входять 35-дюймові шини, захисні пластини і система UltraVision, яка включає камери для полегшення маневрів на бездоріжжі. Ця система камер кругового огляду забезпечує 17 різних ракурсів перегляду.

Приладова панель виконана на основі 12,3-дюймового дисплея, а мультимедійний центр обладнаний екраном розміром 13,4 дюйма. В автомобілі реалізовані засоби автопілотування SuperCruise.

Hummer EV стане на виробництво у 2023 році як модель 2024 року. Першою доступною версією буде Edition 1, повністю обладнаний тримоторний варіант.

Якщо все піде за планом, навесні 2023 року з’явиться двомоторна версія. Після цього через рік з’явиться базовий варіант з одним двигуном.

Back to top button