Світ

Поставки Tesla за перший квартал перевершують очікування

Tesla у п’ятницю побила оцінки на Уолл-стріт щодо поставок за перший квартал, оскільки значний попит компенсував вплив глобальної нестачі деталей.

Під керівництвом генерального директора Ілона Маска, Tesla минулого року розширила свій слід, піднявши пандемію та економічні потрясіння стабільними продажами та прибутковими кварталами в той час, коли багато виробників автомобілів повідомляли про збитки.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

“Ми підбадьорені сильними продажами моделі Y у Китаї та швидко прогресуємо до повних виробничих потужностях”, – йдеться у заяві Tesla.

“Нові Model S і Model X також були надзвичайно добре прийняті, з новим обладнанням, встановленим і протестованим у І кварталі, і ми перебуваємо на початковій стадії нарощування виробництва”, – додав він.

За даними Refinitiv, за перший квартал виробник електромобілів поставив 184 800 автомобілів, що перевищує оцінки 177 822 автомобілів.

Загальний обсяг виробництва Tesla у першому кварталі незначно зріс до 180 338 автомобілів порівняно з виробництвом четвертого кварталу 179 757 автомобілів.

Back to top button