Новини

Постачальник Apple зібрався зайняти 10% світового ринку електромобілів

Тайванська компанія Foxconn має намір поставляти компоненти для 3 мільйонів електрокарів до 2027 року.

Тайванський виробник електроніки Foxconn, відомий в першу чергу як провідний постачальник компонентів і збирач продукції для Apple, оголосив про намір вийти на ринок електромобілів, повідомляє агентство Reuters.

Йдеться про виробництво акумуляторів і батарей, а також про модулі зв’язку, які дозволяють підключати автомобілі до інтернету. Крім того, в 2024 році Foxconn обіцяє почати виробництво власних твердотільних елементів живлення.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Плани в компанії досить амбітні. До 2027 року концерн має намір виготовляти комплектуючі для 3 мільйонів електромобілів щорічно і в 2025-2027 роках зайняти 10% світового ринку електричних автомобілів.

Раніше ходило безліч чуток про те, що Apple також розробляє свій електромобіль або щонайменше готова створювати і продавати необхідні технології іншим автовиробникам. Однак з часом в Apple все частіше стали спростовувати подібну інформацію.

Не виключено, що якісь попередні розробки разом з партнерами дійсно велися. В результаті Apple від проекту відмовилася, а Foxconn тепер хоче заробити на спільних напрацюваннях самостійно.


Back to top button