НовиниСвіт

Porsche збільшить свою частку в хорватському стартапі Rimac і передасть йому свій бренд Bugatti

Підрозділ Volkswagen Group Porsche візьме участь у черговому інвестиційному раунді хорватської автомобільної компанії Rimac Automobili, що спеціалізується на розробці і виробництві електромобілів, трансмісій та акумуляторних систем. Rimac сподівається залучити близько € 130-150.

Зараз Porsche належить 15,5% акцій хорватського автовиробника. Як повідомляє Reuters, частка компанії в Rimac за підсумками інвестиційного раунду може наблизитися до позначки в 50%. Крім цього, в ході операції Porsche передасть Rimac свій бренд суперкарів Bugatti.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Раніше про можливу передачу бренду говорив генеральний директор Porsche Олівер Блюм. Він зазначив, що майбутнє Bugatti як і раніше обговорюється, при цьому Rimac може зіграти в ньому ключову роль. Остаточне рішення збиралися прийняти в першій половині 2021 року.

Стартап Rimac розробив платформу електричного суперкара, яку згодом почав поставляти автовиробникам, в тому числі великому європейському концерну Automobili Pininfarina.

Глава компанії Мате Рімац в своєму інтерв’ю зазначив, що ринок комплектуючих помітно перевершує за обсягом ринок самих суперкарів, тому керівництво має намір розширювати виробництво. Зокрема, штат компанії на початок 2023 року хочуть збільшити в два з половиною рази – до 2500 співробітників.

Компанія Rimac Automobili заснована в 2009 році, розташована в невеликому місті Света Неделя, поблизу Загреба. За 12 років роботи стартап представив дві моделі електричних гіперкарів – Concept One і C_Two.

Back to top button