МоделіСвітЧитацький зал

Porsche Taycan встановив світовий рекорд Гіннесса

Porsche Taycan Cross Turismo – один з автомобілів, що викликали найбільший інтерес після появи на публіці. Електричний фургон вразив практично всіх, хто на ньому їздив, і тепер він досяг нових висот. В прямому сенсі.

Електромобіль встановив новий світовий рекорд Гіннеса за найбільшою зміною висоти, колись досягнутою електромобілем. Для цього він подолав відстань від найнижчої точки США до найвищої, перетнувши територію 6 штатів (2253 км) на висоті 4842 метри за 33 години 48 хвилин.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Подорож розпочалася з шахти Eagle Mine у ​​Мічигані. Там добувають нікель і мідь, і це місце, де автомобіль може зануритися найглибше. Завдяки піднятій підвісці та системі повного приводу Taycan Cross Turismo досяг позначки 540,8 метра нижче рівня моря, звідки він і вирушив у дорогу. Також інформація в нашому Телеграм каналі

Porsche Taycan встановив світовий рекорд Гіннесса

Загалом через 34 години електричний фургон, керований трьома екіпажами, опинився в кінцевому пункті призначення, Пайк-Пік у Колорадо, де щороку проводиться однойменна гонка. Пік знаходиться на висоті 4302 метри, і цього року відбудеться 100-й випуск легендарних перегонів.

«Все, що сталося протягом останніх місяців, від початку планування до самої поїздки, — найскладніше, що я коли-небудь робив у своєму житті. Звучить так, ніби це було дуже легко, але насправді це було дуже складно, тому що в організації було задіяно дуже багато людей і в будь-який момент щось могло піти не так», – розповів один з організаторів Дж. Ф. Мюріель.

Back to top button