Популярність електромобілів у Європі зростає

У травні в Європі загальна кількість електрифікованих транспортних засобів (електромобілів та під’єднуваних гібридів) подолала позначку в півмільйона одиниць. Наразі ТОП-6 європейських країн-лідерів електромобільного ринку мають 502 311 таких авто, що виводить Європу в лідери за кількістю пасажирських електричних транспортних засобів. США опиняються на другому місці, Китай – на третьому.

Ця цифра включає близько 32 тисяч легких комерційних фургонів, тому “чисто легкових” електромобілів у травні нараховувалося приблизно 470 тисяч. Що все одно більше, ніж 460 тис у США і, судячи з динаміки червня, за ці дні ЄС таки подолав півмільйонну позначку і за власне легковими під’єднуваними авто.

Сімка лідерів за кількістю електрокарів така:

Норвегія – близько 105 тис.
Нідерланди – близько 92,6 тис.
Франція – близько 89,6 тис.
Великобританія – більш ніж 70 тис.
Німеччина – понад 57,4 тис.
Швеція – приблизно 21,5 тис.
Швейцарія – близько 12,3 тис.
Дуже зріс за останні місяці голландський ринок електромобілів, оскільки споживачі спішили скористатися пільгами, дія яких невдовзі вичерпується.

Read...  Ринок нової комерційної техніки
Read...  Світове виробництво легкових авто зросло на 1,5 відсотка

Лідерами продажів за січень-травень цього року стали Норвегія з 18 734 авто, Великобританія з 16 056, Франція – з 15 267, прискорилася Німеччина з 8 783, і у Швеції було продано 4 509 електромобілів.

У порівнянні зі США, Європі допомагає зростати швидше той факт, що на її ринках доступні удвічі більше моделей. У США Nissan Leaf, Tesla Model S і Model X є лідерами продажів. У Європі вони теж на перших місцях, проте є ще дві моделі, відсутні у США: це Mitsubishi Outlander PHEV і Renault Zoe.

Китай намагається наздогнати ЄС та США, запроваджуючи великі субсидії, щоб поліпшити якість повітря у містах.

За матеріалами: electrocars.com.ua

Join social networks

3,697FansLike
1,728FollowersFollow