ДайджестМоделіНовиниСвіт

Популярні газовані напої доставлятимуть на Tesla Semi

Компанія PepsiCo заявила, що її перші вантажівки Tesla Semi з’являться в цьому році, попри попередження Ілона Маска про затримки в постачаннях.

Генеральний директор PepsiCo Рамон Лагуарта сказав CNBC у понеділок, що вантажівки на електротязі є частиною політики компанії по скороченню викидів, пов’язаних з транспортуванням.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

«Транспорт становить близько 10% наших загальних викидів газу і ми працюємо над різними рішеннями», – сказав Лагуарта. «Ми вже починаємо купувати електричні вантажівки у Tesla».

PepsiCo оголосила, що розмістила попереднє замовлення на 100 автомобілів Tesla Semis в кінці 2017 року, незабаром після дебюту вантажівки. Спочатку Tesla планувала почати поставки вантажівок у 2020 році, але цей термін декілька разів зміщувався. У липні Tesla заявила, що перенесла запуск Semi на 2022 рік, пославшись на обмежену доступність акумуляторів та інші проблеми в ланцюжку поставок.

У той же час PepsiCo очікує отримати перші вантажівки на акумуляторних джерелах живлення від Tesla у 2021 році.

В компанії Ілона Маска не коментують заяву PepsiCo.

Заявлена вартість Tesla Semi – від 150 000 до 180 000 доларів. Передзамовлення на цю модель крім PepsiCo оформили такі компанії як Walmart, FedEx і Anheuser-Busch.

Back to top button