Попит на електромобілі в Україні продовжує зростати

Український ринок автомобілів на електротязі в травні досяг позначки 943 шт., що рівно на 300 шт. більше, ніж роком раніше, повідомляє Укравтопром.

З цієї кількості: легкових – 915 шт., комерційних – 28 шт. Таким чином, у порівнянні з минулим роком травневий попит на легкові електромобілі в Україні виріс в півтора рази, а на комерційні знизився на 15 відсотків.

Ринок комерційних автомобілів на електротязі складався виключно з імпортного секонд-хенду і не відрізнявся різноманітністю. Основну масу, як і в минулому році, склали електромобілі моделі RENAULT Kangoo Z. E., яких було зареєстровано 22 од.

У той же час, в реєстраціях легкових електрокарів були присутні нові машини, але їх було всього 60 шт., а більшу частину (855 шт.) охопили старі автомобілі.

Найпопулярнішим електрокаром серед українців знову став NISSAN Leaf. Минулого місяця 282 автомобілі цієї моделі поповнили автопарк країни.

Read...  Автопром України - підсумки листопада

На другому місці TESLA Model S, її вибрали 136 автомобілістів.

Також до травневої п’ятірки найпопулярніших автомобілів з нульовим рівнем викидів увійшли: TESLA Model 3 – 128 шт.; CHEVROLET Bolt EV – 50 шт.; TESLA Model X- 45 шт.

Read...  У Києві відбувся III-й Щорічний Український Автомобільний Форум

Всього з початку року в Україні було поставлено на облік 2690 од. автотранспортної техніки, що працює виключно на електротязі: 2548 шт. легкових авто, 141 шт. комерційних і один автобус.

Join social networks

3,697FansLike
1,728FollowersFollow