Новини

Попит на електомобілі в Україні зростає. Завозять в основному секонд-хенд

У минулому році в Україні було зареєстровано 7542 од. автотранспортних засобів, які працюють виключно на електротязі. З цієї кількості 7012 шт. – легкові електромобілі і 530 шт. – комерційні, повідомляє Укравтопром.

В результаті ринок легкових електромобілів за рік виріс майже на третину, а комерційних – в півтора раза.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Як і раніше, в структурі українського ринку автомобілів з нульовим рівнем викидів продовжують домінувати машини з пробігом, частка яких в 2019 році склала: в частині легкових – 92%, а в комерційному сегменті – 96%.

При цьому, середній вік електричного секонд-хенду, що реєструвався в 2019 році, був у легкових авто – 4 роки, у комерційних – 6 років.

Найпопулярнішим електрокаром в українців залишається NISSAN Leaf. У минулому році 3217 ліфів поповнили автопарк країни.

На другому місці TESLA Model S, автомобілі цієї моделі вибрали 623 автомобілісти.

Третій результат у VOLKSWAGEN е-Golf, на якому свій вибір зупинили 360 осіб.

Також, в лідерську п’ятірку найпопулярніших серед українців легкових електромобілів увійшли: BMW i3 – 338 шт. і FIAT 500е – 312 шт.

У той же час, найкращий результат в продажах нових електрокарів належить автомобілю JAGUAR I-Pace, який вибрали 145 покупців.

На ринку комерційних автомобілів на електротязі домінував фургон RENAULT Kangoo Z.E., його результат на поточний рік склав 482 реєстрації.

З колосальним відставанням від лідера другий результат показав електричний фургон NISSAN e- NV200, 29 автомобілів цієї моделі в минулому році отримали українські номери.

Замикає трійку найпопулярніших на українському ринку комерційних електромобілів PEUGEOT Partner Electric – 7 шт.

Back to top button