Світові автопрем'єри

Polestar випустить конкурента Tesla Model З

Новий седан буде побудований на базі концепту Polestar Precept

Шведсько-китайська марка Polestar на автосалоні в Пекіні нарешті представила публіці концепт Precept. Фотографії цієї машини демонструвалися ще в лютому, а її показ був намічений на березневий автосалон в Женеві, проте через коронавируса та виставка так і не відкрився для відвідувачів.

Тепер керівництво марки прямо оголосило, що Precept буде запущений в серію. За своїми габаритами і позиціонуванню цей електромобіль стане конкурентом Tesla Model S і Lucid Air.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Технічні характеристики нової серійної моделі поки не відомі. Що стосується концепту, то його автори більше говорять про широке застосування переробленого пластику в інтер’єрі. Зокрема, сидіння зроблені з поліетилентерефталату, а по-простому – з пластикових пляшок.

Для виробництва машини буде побудований новий завод в Китаї, для роботи якого стануть використовуватися виключно екологічно-чисті джерела енергії. У компанії запевняють, що нове підприємство стане самим передовим у світі.

Спочатку Polestar була невеликою шведською фірмою, яка займалася тюнінгом автомобілів Volvo і поступово перейшла під крило автовиробника. Однак китайський концерн Geely, який купив Volvo, вирішив перетворити Polestar в виробника преміальних електромобілів. Зараз найвідомішою моделлю марки є Polestar 2, який безпосередньо конкурує з Tesla Model 3.

Back to top button